Clubinfo & uitslagen
 

Judoschool-Geraardsbergen

Clubinfo & uitslagen

2019



"Ontmoeting te Kruishoutem U9 - U11 - U13  30/03/2019"

U9

Brent Restiaen: 2de plaats

Mats Segers: 2de plaats

Mats Schelfhout: 3de plaats

Senne Vandenberghe: 3de plaats


U11

Fay  De Prez: 3de plaats

Colin De Prez: 3de plaats

Tim Malfroidt: 2de plaats 

Janne Gersoulle: 2de plaats

Karo De Mecheler: 2de plaats

Kjell De Mecheler: 2de plaats

Nand Schelfhout: 4de plaats

Maksim Burick: 4de plaats

Jenne Berghs: 4de plaats


U13

Mauro Appelmans: 3de plaats

Iluna Piens: 3de plaats

Joren De Mecheler: 3de plaats

Quinten Segers: 3de plaats

Robbe Berghs: 4de plaats

Proficiat aan onze jonge judoka's !!

Foto's: Klik hier



"Belgisch Studenten kampioenschap 02/2019"

Poelaert Arne: 2de plaats

Proficiat Arne !

Zie foto's: Klik hier !

 

Vergunning 2019.

Hierna vindt u nogmaals een overzicht van de te hanteren vergunningsprijs vastgelegd door de Raad van Bestuur van de VJF en dit met ingang van 1/1/2019.

 

1.Kleutervergunning: €22 (voor alle judoka’s U7, dus geboortejaar 2013 en later);

2.Vanaf het jaar dat de leeftijd van 7 jaar wordt bereikt (2012-2007), wordt dit €41

3.G-judoka: €22 (ongeacht de leeftijd, G-judoka’s dienen dit kenbaar te maken bij aansluiting – werkt niet met terugwerkende kracht);

4.Vanaf het jaar dat de leeftijd van 13 jaar wordt bereikt (U15 en ouder): €45

(geboortejaar 2006 en vroeger).

 

"Ontmoeting te Erembodegem 01/2019"

Fay  De Prez: 1ste plaats

Janne Gersoulle: 1ste plaats

Tim Malfroidt: 1ste plaats

Tibo Borloo: 1ste plaats

Colin De Prez: 2de plaats

Iluna Piens: 2de plaats

Jenne Berghs: 4de plaats

Robbe Berghs: 4de plaats

Mauro Appelmans: 4de plaats

Timo Lauwaert: 4de plaats

Quinten Segers: 4de plaats

Proficiat aan onze jonge judoka's !!

Zie foto's: Klik hier !

 

2018

"Provinciaal kampioenschap 01/2018"

Lander Bruylandt:   2de plaats

Joran Vandenberghe: 2de plaats

Choijamts Baynhuu: 3de plaats

Ilias Van Doorne: 5de plaats

Noah Vanonacker: 5de plaats

Seppe Sermon: 7de plaats

Jade Sermon: 7de plaats

Chiel Sermon: 7de plaats

Bram De Glas: 7de plaats

Dries Himpe: 7de plaats

Yeska Burick: 7de plaats

Giel Defrere: 7de plaats

Proficiat aan de judoka's  !

Zie foto's: klik hier !

 

"Ontmoeting te Erembodegem 01/2018"

Iluna Piens: 1ste plaats

Janne Gersoulle: 2de plaats

Robbe Berghs: 3de plaats

Ifran Mussayev: 1ste plaats

Mauro Appelmans: 3de plaats

Proficiat aan de judoka's  !

Zie foto's: klik hier !

 

2017

"Callant Cup 11/2017"

Einduitslag: klik hier !

Proficiat aan de judoka's van de Callant Cup !

 

"Tornooi te Ooigem 21/10/2017"

Joran Vandenberghe: 3de plaats

Proficiat aan onze judoka

 

"Beker van Oud Turnhout 21/10/2017"

Piccinni Laura: 3de plaats

Zie foto : klik hier !

Proficiat aan onze judoka

 

"Vlaams  kampioenschap senioren 14/10/2017"

Naert Dries: 3de plaats

Zie foto : klik hier !

Proficiat aan onze judoka

 

"Prov.  kampioenschap senioren  07/10/2017"

Uitslag van onze judoka's:

Piccinni Laura: 3de plaats

De Smet Marijke: 3de plaats

Naert Dries: 1ste plaats

Zie foto's :  Klik hier !

 

Proficiat aan onze judoka's

 

 

"Prov. Jeugdkamp. Oost-Vlaanderen te Aalter 04/02/2017"

Uitslag van onze judoka's:

Joran Vandenberghe: 3de plaats

Jade Sermon:  3de plaats

Baynhuu Choijamts: 3de plaats

Jonas De Smet: 3 de plaats

Zie foto's : klik hier !

Proficiat aan onze judoka's

 

"Ontmoeting te Erembodegem 22/01/2017"

Uitslag van onze judoka's:

Tibo Borloo: 2de plaats

Timo Lauwaet: 3de plaats

Mauro Appelmans: 2de plaats

Iluna Piens: 2de plaats

Ilias Van Doorne: 1 ste plaats

Joppe Van Belle : 3de plaats

Noemie Janvier Javier: 2de plaats

Zie foto's : klik hier !

Proficiat aan onze judoka's

 

© Copyright 2010-2019 Site Design by Luc Poelaert